Tegutseme aastast 1991 geodeetiliste mõõdistustöödega ning viimase kahe aasta jooksul oleme tegelenud palju drooni mõõdistamiste võimalustega. Meil on väga suur kogemus drooni mõõdistamiste tegemisel ning andmete töötlemisel. Oleme valinud samuti erinevateks mõõdistamisteks parimad PPK ja RTK droonid nagu näiteks Wingtra One, Phantom 4 RTK jt. Samuti on meie kaudu võimalik soetada fotogrammeetria tarkvara  Reality Capture ja Metashape, Pix4D. Kogu meie pakutavat kogemust ja erinevaid lahendusi on võimalik kasutada drooniga mõõdistamiste tegemiseks nagu näiteks:  mahuarvutused, ehituse progressi jälgimine, põllumajanduslikud droonid, situatsiooni mudelite koostamiseks, ehitusdroonid, soojuskaameraga termopiltide lahendused, teede mõõdistamise droonid, põldude droonid, metsade mõõdistamise droonid, kaevanduste droonid ja mitmeid erinevaid võimalusi.
Samuti saame pakkuda fotode töötlemist ehk see tähendab, teie ainult lendate ja saate kohe lõpptulemuse andmed kätte ( ortofoto, punktipilv, DEM mudel). Kuid teil ei ole olemas tarkvara, millega neid andmeid kasutada ja vaadata, siis ka siin saame aidata online keskkonnaga andmete kasutamiseks.
SiteView keskkond suudab kuvada aero mõõdistatud andmeid ja teha lihtsamaid tegevsu nagu n. pikkuse, pindala, kõrguse ja mahtude mõõtmine.
Me mitte ei müü teile drooni ja tarkvara, vaid oskame need ka teie töövoogu sobitada!
  • Ostes meilt drooni, saate kaasa 1 aastaks tasuta RTK parandusandmed.
  • Teostame drooni kasutamise ja fotogramm-meetria tarkvara koolitusi.
  • Võimalik saada meie kaudu drooni finantseerimine.

Meie drooni partner: