Hades Geodeesia on Eesti juurtega ettevõte, mis on edukalt tegutsenud juba ligi 30 aastat. Meie eesmärk on visualiseerida ja väärindada ruumiandmeid kinnisvara- ja ehitussektori klientidele. Innovaatiliste tehnoloogiatega oleme kaardistanud paljude tuntud ja keerukate ehitiste andmeid, näiteks Eesti Rahva Muuseum, Paldiski Põhjasadam, kaubanduskeskused T1 Mall of Tallinn ja Mustamäe Keskus ning paljud teised. Hadese kontorid asuvad nii Tallinnas, Tartus kui ka Narvas ja meie töökasse tiimi kuulub üle 20 valdkonna eksperdi.

 

Ootame tiimiga liituma katastritoimingute spetsialisti,

kelle ülesandeks on projektide katastritoimingute haldamine ja korraldamine.

 

Oled ametis edukas, kui tunned end mugavalt meeskonnatöös ja erinevate osapooltega suhtlemisel – nii klientide, ametnike kui ka tiimikaaslastega. Sul on süsteemne mõtlemine ja järjekindlus, sest korraga on vaja ajakohasena hoida mitmeid projekte üheaegselt. Oskad üldistada ning mõista oma töö eesmärke ja rolli väärtusahelas. Väga oluline on vastutuse võtmine, viisakus ja korrektsus, et meie klientide rahulolu hoida. Sinu kasuks räägivad kindlasti aktiivsus, hea energia ja huumorimeel, mis aitavad keerulistes olukordades koos tiimiga hakkama saada.

Sa peaksid oskama koostada juriidilisi dokumente ja mõista nende sisu. Sinu iseseisvaks töötamiseks on vaja omandada katastrimenetluste juriidiline raamistik ning toimingute töövoog, mille osas Sind igati juhendame ja aitame. Tähtis on, et oskad planeerida oma tööd ja tegutseda vastavalt plaanile. Kuna suhelda tuleb erinevate osapooltega klientidest ametnikeni, eeldame, et valdad hästi eesti keelt kõnes ja kirjas, sh  dokumentide loomise tasemel. Selleks on oluline hea arvuti kasutamise oskus tekstitöötluse, projektijuhtimise ja kalendertarkvara raames.

Pakume Sulle paindlikku tööaega – saad valida, kas soovid töötada osalise või täiskoormusega. Sind ootab toetav ja koostööd hindav meeskond, õppimisvõimalused ja koolitused. Saad anda panuse ja omandada kogemusi innovaatiliste lahenduste rakendamisel.

Ootame Sind Hadese meeskonnaga liituma esimesel võimalusel!

Kandideerimiseks saada oma CV hades@hades.ee

Töö asukoht: Valdeku tänav 132, Tallin 

Küsimuste korral võta meiega ühendust:
Eha Vaga
506 7914

Jäta meile teade!

Jäta meile oma kontakt, võtame sinuga peatselt ühendust!