Hades Geodeesia

Hades Geodeesia OÜ

Hades Geodeesia OÜ tegi TV3 hoonest drooniga mudeli. 

Saate "Nurgakivi" meeskonnaga teostasime drooni mõõdistuse TV3 hoone kohta, et näidata drooni võimalusi töömaastikul. Samas sai ka lahendatud probleem, katuste äravoolude ja sinna kinnitatud reklaamide osas.

Saade oli eetris 09.09.2017.

Saates oli meie esindaja Andres Maremäe.
 

Vaata mudelit lähemalt siit

Nüüdsest on võimalik kasutada punktipilvesid lihtsamini kui kunagi varem. Ei pea olema mingeid programme ega erialaseid teadmisi. Ava punktipilve andmed enda telefonis, tahvelarvutis või arvutis ning ole ise objektil. Vaata 360 kraadi enda ümber, erinevatest mõõdistamise positsioonides.

Online süsteemis on võimalik kasutada meeskonnas kui töövahendit:

tee märkmeid

võta mõõtusid

mõõda pindalasid

tee fotosid

jaga konkreetseid märkmeid otse viitega punktipilves meeskonnale.
 

Online lahendust saab ise katsuda ja järele proovida.

LINK

  •  Kas oled jäänud hätta terrassi ehitusel õigete nurkade saavutamise või astmete kõrguse paika saamisega?  
  •  Kas tavalisest loodist ja nöörist jääb teinekord väheseks?

 

Sellise murega geodeedi juurde tavaliselt ei julgeta pöörduda ja ega ei peagi. 

 

Geodeetilised instrumendid tunduvad erialavälisele inimesele väga keerukad kuid tehnoloogia arenguga on muutunud need oluliselt lihtsamaks. Tänapäeval on võimalik juba tavalise nutitelefoni ja lihtsustatud robot-tahhümeetriga (LN-100 Navigator) kõik lihtsamad märkimise ja kontrollimise tööd ära teha.

 

Instrumendi juhtimiseks on vajalik vaid installeerida tasuta rakendus (MAGNET Construct - saadaval nii Apple kui ka Android seadmetele) oma nutitelefoni ja ühendada telefon instrumendi poolt jagatavasse WiFi võrku.

 

Instrumendi loodimine tavapäraste kruvide järgi ei ole enam vajalik, vajuta kõigest automaatse loodimise nuppu ning LN-100 loodib ennast ise. Ja oledki valmis mõõtmiseks!

 

Küsi instrumendi lühitutvustust ja renti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tule kohapeale uudistama Tallinn, Valdeku 132 (ruum 206).

 

 MAGNET Construct rakenduse inglisekeelne kirjeldus

 LN-100 inglisekeelne kirjeldus

2013 aasta veebruaris, pärast pikki vaidlusi otstarbekuse üle, löödi kopp Raadil maasse ja juba sel sügisel saab külastada Eesti Rahva Muuseumi uut suurt hoonet, mis võimaldab oma maa ajaloo ning kultuuriga sügavam side luua. Hades Geodeesia sai kaasa aidata ehitustööde perioodil mõõtmistöödega ja hoone valmimisel täpse 3D mudeli loomisega. Vaata kas ERM-i uus hoone on juba sinu külastuseks valmis! http://www.erm.ee/

Eesti ehitus- ja kinnisvara valdkonna osapooled on istunud ühise laua taha, et optimeerida kinnisvara elukaart. Sooviks on jätkata Eesti digitaalse eduloo rakendamist ka ehitusvaldkonnas, mis põhipritsiipidelt on püsinud muutumatuna juba aastakümneid ja kätkeb endas suurt ressursikadu. Lähemalt soovitame kindlasti vaadata klastri tutvustavat videot e-difice.com aadressil.

Seoses ERM-i uue hoone ehitusega Tartus Raadil on nüüd Lõuna-Eesti piirkonnas kohalikke olusid hästi tundev geodeesiatiim. Kõik Hades Geodeesia pakutavad kaasaegsed mõõdistamisteenused on läbi Tartu kontori tellitavad ja ka keerukad ülesanded saavad lahenduse.