Hades Geodeesia

Hades Geodeesia OÜ

Hades


Geodeesia

Hades Geodeesia on Eesti kapitali ja spetsialistide poolt loodud ettevõte. Hades  Geodeesia põhitegevuseks on ruumiandetel põhineva informatsiooni kogumine, töötlemine ja edastamine  kinnisvara elukaarel tegutsevatele klientidele. Ettevõtte strateegia on suunatud väärtuse lisamisele kogu kinnisvara elukaare protsessidesse läbi innovatiivsete ja kliendikesksete lahenduste. 

Loe edasi

Meie meeskond koosneb pea kolmest tosinast erineva taustaga spetsialistist. Kui varasemalt vajasid kliendid meie kompetentsi põhiliselt topo-geodeetilistel mõõdistustöödel ja ehitustegevusega seotud mõõdistustel, siis nüüd kasvab kiiresti vajadus väga mitmekülgse info järgi juba kinnisvara planeerimisel. Oluliseks on tõusnud kinnisvara haldamise faas. Järjest kiiremini muutuvad ja mitmekesistuvad klientide vajadused on meie meeskonna jaoks põnevateks väljakutseteks. Koostöös klientidega töötame igapäevaselt uute ja efektiivsemate lahenduste kallal.

Hades Geodeesial on esindused Tallinnas, Tartus ja Narvas. Läbi sidusettevõtete oleme kohal ka Kuressaares ja Riias. Tänu piirkondlikule kohalolekule tunneme hästi kohalikke olusid ja omapära.

Meie spetsialistide kasutada on põhiliselt Jaapani päritolu firma Topcon arendatu tehnoloogia. Kasutuses on ka FARO, DJI ja teiste tootjate tehnoloogia. Andmetöötuluses domineerib firma AutoDesk tarkvara. Järjest enam tuleb katsetada ja kasutusele võtta erinevate tootjate tarkvara. See kõik on selle teenistuses, et jätta seljataha aeguv 2D maailm ja jõuda uute, 3D või 4D dimensioonideni